Tłumaczenia medyczne i tłumaczenia techniczne

Tłumacz jest to osoba, która zajmuje się tłumaczeniami wielu typów tekstów i dokumentów z języka polskiego na język obcy (lub odwrotnie). Do najważniejszych dokumentów, z którymi pracuje tłumacz (przysięgły) należą dokumenty procesowe, odpisy, akty i inne dokumenty. Ponadto tłumacz przetłumaczy certyfikaty, tłumaczenia techniczne lub umowy handlowe z języka polskiego na angielski, niemiecki lub chiński (i wiele innych). Tłumaczenia medyczne i inne specjalistyczne są tłumaczone przez fachowych tłumaczy, którzy specjalizują się tylko w swojej dziedzinie. Dzięki temu, tłumaczony tekst oddaje to co dokładnie jest zawarte w opisie czy tekście w innym języku. Biuro tłumaczeń zajmujące się tłumaczeniami już od 2003 roku, posiada certyfikaty jakości, które “czuwają” nad naszymi standardami jakości.

Biuro tłumaczeń Advance

Tłumaczenia medyczne

Tłumacz przysięgły może również pracować z dokumentacją medyczną. Tłumaczenia medyczne mają ogromne znaczenie ze względów zdrowotnych. Dlatego tak ważne jest, aby były wykonane przez specjalistę w tej dziedzinie. Ulotki medyczne leków posiadają wiele szczegółowym informacji, których szczegółowe przetłumaczenie jest tak istotne. Poza przekładem informacji o lekach, tłumacz może przeprowadzać przekłady dokumentacji medycznej osoby leczonej poza granicami kraju. W tym przypadku równie istotna jest dokładność tłumacza ze względu na stan zdrowia chorego. Poza tłumaczeniami medycznymi wśród szerokiej oferty zajęć tłumacza mogą znaleźć się tłumaczenia kontraktów prawnicze. Wszystkie informacje, które zawarte są w danych dokumentach tłumacz powinien zachować dla siebie. Obowiązuje go tajemnica służbowa, która nakłada na niego obowiązek zatrzymania poufnych wiadomości tylko wśród upoważnionych osób.

Biuro tłumaczeń – tłumaczenia techniczne i specjalistyczne

Wielu jest tłumaczy specjalizujących się w swojej branży. Jeśli już wcześniej mieliśmy tłumaczony tekst, aby miał pełną wiarygodność zawsze można się zwrócić do biura tłumaczeń Advance. Działający w naszym zespole tłumacz przysięgły może poświadczyć tłumaczenia wypisów, aktów czy dokumentów sądowych wykonanych przez inne osoby.

Dodaj komentarz